Знижки,умови прокатуУмови прокатуСкладання договору та оплата

Для оформлення договору прокату при собі необхідно мати паспорт чи ксерокопії паспорта тієї людини, яка укладатиме договір. (Посвідчення водія, студентський квиток для оформлення договору прокату НЕ ПІДХОДИТЬ)

Оплата послуг проводиться після підписання договору готівкою менеджеру прокату або кур'єром, який привозить вам товар. Застава 200 грн на будь-який товар! 

Якщо товар повертається на початку або середині тижня, то оплата вноситься за цілий тиждень.

Співробітник прокату в присутності клієнта (орендаря) перевіряє справність наданого прокатного майна та ознайомлює орендаря з правилами експлуатації.

ПРОДОВЖЕННЯ договору прокату

При бажанні Орендар може продовжити договір прокату, повідомивши Орендодавцю про це не менш ніж за 7 днів до закінчення терміну оренди. Якщо протягом доби після завершення договору прокату Орендар не повернув взятий товар або не продовжив договір прокату, Орендодавець має право визнати Орендаря , який порушив договір прокату.

В разі продовження терміну користування товаром Орендар, не пізніше ніж за 1 день до закінчення терміну повернення товару, вносить передоплату в розмірі 100% вартості передбачуваного терміну користування товаром.

 


ВИКОРИСТАННЯ ПРОКАТНОГО МАЙНА.

1. Речі, які надаються в прокат, за винятком електромобілів, колясок, гірок призначені тільки для домашнього користування (не для ігор на вулиці).

2. Клієнт зобов'язаний дбайливо ставитися до прокатного майна. Забороняється використовувати майно не за призначенням, так як це може привести до появи у нього зовнішніх і внутрішніх дефектів.

3. За повернення товару в брудному вигляді клієнт оплачує штраф в розмірі 50 грн .. За винятком випадків, коли відновлення первинного зовнішнього вигляду товару неможливо. У разі появи у товару дефектів, що виникли в процесі експлуатації або транспортування, Клієнт повертає товар і оплачує штраф, що йде на відновлення.

У разі дострокового повернення майна Клієнтом не з вини Орендодавця внесена орендна плата не повертається.

Обмін одного товару на інший до закінчення терміну прокату не проводиться.

Ми не несемо відповідальності за матеріальні збитки та шкоду здоров'ю, що може статися при використанні прокатного майна Клієнтом.

Всі товари та іграшки знаходяться в ідеальному стані і проходять ретельну чистку та дезінфекцію. Тому вони абсолютно безпечні для Вашого малюка.

Шановні клієнти! Ставтеся дбайливо до прокатного майна! Товари, що надаються в прокат - дуже дорогі. При використанні заколисуючих центрів, шезлонгів, ходунків, стрибунців, розвиваючих килимків дітки повинні бути в памперсах. Переконливо просимо вас - не годувати (печеньки і пін. Їдою) і не поїти (соками, компотами і ін. Рідинами) малюків в ходунках, ігрових центрах, стрибунах, а також коли Ви користуєтеся столиками та іншими іграшками. Увага! Вся їжа і рідини наносять величезну шкоду електронним елементам і залишають плями, які неможливо відіпрати тобто наносять непоправну шкоду, яку вам прийдется повертати в грошовому еквіваленті. При чищенні не опускайте іграшки та речі під воду, чиститіть злегка вологими ганчірочками або серветками. Якщо виходить з ладу хоч найменша деталь, Ви несете за це відповідальність. Тканинні частини (сидіння від ходунків, стрибунців, центрів, сидіння від шезлонгів, гойдалок, килимки з іграшками від них) прати не треба, це зробить прокат самостійно. Коляски, автокрісла, манежі необхідно здавати чистими!

Дякуємо за розуміння!