Fisher Price Трек Little People City Skyway » Поиграйка-прокат


Головна


Про нас


Контакти


Оплата і Доставка


Знижки, умови прокату


Відгуки

Треки, залізниці та конструкториFisher Price Трек Little People City Skyway

Добавил admin | 16-04-2015, 23:17 | Мнений: 0 | Заглянули 1177
'Fisher


Прокат 150 грн/місяць


Якісна парковка з двома машинками. Круті спуски переходять в плавні з'їзди зі шлагбаумами.

Багаторівневий паркінг підходить для хлопчиків, по-справжньому захоплених автомобілями. Маючи у своїй кімнаті цю іграшку, ваш малюк може зібрати значний автопарк з різних машин і влаштовувати гоночні змагання по довгому треку з перешкодами. Завдяки його унікальній конструкції, машинки можуть розвивати по-справжньому високу швидкість. Також на парковці є ліфт, автосервіс і заправна станція, що робить іграшку незамінною для сюжетно-рольових ігор за участю машин. Іграшка оснащена звуковими ефектами - малюки почують веселу музику, «біп-біп» при проходженні перешкод і звук заведеного мотора. Яскраві кольори, в яких виконаний цей ігровий набір, і веселі наклейки притягують погляди. Грати хочеться нескінченно.
Конструкція легка і стійка, її можна розмістити на підлозі без додаткових кріплень, а завдяки тому, що ігрове поле відкрито з усіх боків, з цією парковкою можуть грати відразу кілька хлопчиків.
Всі деталі виконані з міцної пластмаси, не вигоряють на сонці і стійкі до довгої експлуатації. Трек досить просто збирається і розбирається, а для того, щоб відразу приступити до гри, в комплект входять 2 гоночних машинки.
Маніпуляції з цією іграшкою - не тільки веселе проведення часу, але і тренування соціальних навичок малюків. Діти вчаться логічно мислити, конструювати і спілкуватися. Підходить для юних гонщиків від 1 року і старше.

Характеристики:
Висота: 90 см
Комплектність: 2 машинки
Матеріал: пластмасаНаші партнери


Ми у Facebook


Ми в Instagram
Логин: (регистрация? Пароль (забыл?):