Розвиваючий центр-столик від Vtech 2-в-1 » Поиграйка-прокат


Головна


Про нас


Контакти


Оплата і Доставка


Знижки, умови прокату


Відгуки

Розвиваючі столикиРозвиваючий центр-столик від Vtech 2-в-1

Добавил admin | 27-01-2014, 23:07 | Мнений: 0 | Заглянули 678

'Розвиваючий
Прокат 140 грн/місяць

Оопис продукту
Цей стіл може використовуватися без iPad , з корисними для малюків забавними звуками і вивченням , коли вони взаємодіють з усіма керованими особливостями і кнопками.
Плівка перешкоджає натискання на екран , але має блокування кнопки ДОДОМУ - таким чином ваш малюк обмежений у включення програм вашого планшета. І найголовніше - він не упустить важкий для нього айпед або інший планшет , що не розіб'є або обслюнявить .Поверх захищеного з усіх боків планшета або у відсутності його всередині столика , можна встановити ігрову панель з тваринами , таким чином і у відсутності планшета столик є самостійною розвиваючою іграшкою . коли ж ви ставите планшет всередину ігрового столика , ви включаєте на столику відповідний режим роботи: тоді всі пристосування столика ( кермо , джойстик , клавіші , кнопки і т д) ставати важелями для керування в іграх , які можна безкоштовно встановити на планшет. Спеціально Vtech розробила 6 відмінних ігор :
1 . Гонки на машині ( тоді гра включається в сторону столика , де розташований кермо і джойстик керування швидкості машинкою , дитина з року вже сама інтуїтивно здогадується , як управляти і об'їжджати перешкоди , збирати очки у грі
2 . Управління підводним човном серед рибок морського дна
3 . Політ на літаку серед хмар , треба їх уникати повертаю вправо або вліво важіль і налітати на фігурки , щоб також набирати очки в грі
4 . Гра з мавпочками - задача повільно акуратно обертати циліндр - брязкальце на відповідній стороні столика , щоб мавпочки НЕ впали (вони танцюють на колоді , плаваючому у воді і дитина вчиться рахувати мавпочок )
5 . Гра на вивчення букв латинського алфавіту , зі спец ефектами
6 . Музична гра з використанням клавіш , кожній з яких відповідає нота , багато спец ефектів
також можна грати у БУДЬ ПРОГРАМИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ ВАШОГО планшет !
Загальні характеристики :
Відтворення 80 мелодій звуки і фраз англійською мовою
Для роботи потрібні 3 батарейки типу АА
Рекомендовані вік: 12 місяців - 36 місяців

Наші партнери


Ми у Facebook


Ми в Instagram
Логин: (регистрация? Пароль (забыл?):