Електронний молоковідсмоктувач Lansinoh » Поиграйка-прокат


Головна


Про нас


Контакти


Оплата і Доставка


Знижки, умови прокату


Відгуки

МолоковідсмоктувачіЕлектронний молоковідсмоктувач Lansinoh

Добавил admin | 27-05-2021, 13:00 | Мнений: 0 | Заглянули 65

Електронний молоковідсмоктувач Lansinoh

Прокат 500 грн/місяць

250 грин/тиждень


Одинарний електронний молоковісмоктувач, що забезпечує професійне двофазне зціджування в домашніх умовах: під час швидкої фази стимулюється приплив молока, під час повільної - максимизируется його потік і зціджування. Єдиний молокоотсос з революційним японським роторним мотором, завдяки якому досягнуто висока потужність, надійність і ефективність в поєднанні з безшумністю і малою вагою, а 6 додаткових рівнів вакууму забезпечують індивідуальний підхід.

Рідкокристалічний індикатор дозволяє контролювати фазу, щоб підібрати оптимальний зціджування для кожної мами. Запатентована конструкція пристрою не дозволяє молоку повернутися назад в трубку або в насос.
Легко збирається. Надійна конструкція гарантує більше 1000 годин стабільної роботи. Працює від мережі або від батарейок (не входять в комплект). Не містить бісфенолу А. Все для зціджування, зберігання і природного годування грудним молоком в одному наборі від Lansinoh.

Основні характеристики і переваги:
Легке очищення, збирання і застосування - гігієнічна конструкція виключає потрапляння молока в трубки і необхідність їх постійно промивати
Зручне регулювання сили всмоктування за допомогою кнопок +/-
Світлодіодний індикатор дозволяє чітко бачити швидкість і етап процесу зціджування
Соска NaturalWave ™ (з кришкою) в комплекті дозволяє імітувати звичне малюкові годування грудьми
Зціджування-Зберігання-Годування - використання однієї і тієї ж пляшки для зціджування, зберігання і годування забезпечує легкість і зручність процесу (кільце ущільнювача для зберігання і соска NaturalWav входять в комплект).
Робота від мережі або батарейки - 6 батарейок AA (не входять в комплект).
Проста і зручна очищення в посудомийній машині або стерилізаторі (не потрібно мити трубки або з'єднувальний елемент)

Як відбувається зціджування:
У процесі годування дитини грудьми, активні смоктальні рухи малюка стимулюють приплив і виведення молока. Після того, як молоко починає надходити безперервним рівномірним потоком, дитина висмоктує його, здійснюючи більш повільні і сильні смоктальні руху. За допомогою Одинарної електричного молоковідсмоктувача Lansinoh Ви можете зробити процес зціджування максимально наближеним до природного, розділивши його на два етапи - етап стимулювання припливу молока і етап максимізації зціджування.
Режим стимулювання припливу молока (етап 1) являє собою прискорені руху, покликані стимулювати приплив молока. Режим зціджування молока (етап 2) включає в себе 6 налаштувань сили роботи молоковідсмоктувача, які дозволяють відрегулювати роботу апарату, забезпечивши максимальний комфорт під час його
використання.

Як відбувається зарядка молоковідсмоктувача:
Від адаптера змінного струму (входить в комплект)
Від 6 алкалінових батарейок AA (не входять в комплект)

Як відбувається чистка молоковідсмоктувача:
Чистка: Силіконову подушечку і контейнери можна мити у верхньому відділенні посудомийної машини або вручну в гарячій воді з додаванням засобом для миття дитячого посуду. Обполіскуйте гарячої чистою водою. Всі інші компоненти рекомендується мити вручну.
Стерилізація: можна стерилізувати молоковідсмоктувач методом кип'ятіння або парою. Або використовувати спеціальний стерилізатор.Наші партнери


Ми у Facebook


Ми в Instagram
Логин: (регистрация? Пароль (забыл?):