Електричний двохфазний молоковідсмоктувач Medela Swing » Поиграйка-прокат


Головна


Про нас


Контакти


Оплата і Доставка


Знижки, умови прокату


Відгуки

МолоковідсмоктувачіЕлектричний двохфазний молоковідсмоктувач Medela Swing

Добавил admin | 2-04-2013, 00:53 | Мнений: 0 | Заглянули 1793

'Електричний
250 грн/тиждень
350 грн/ 2 неділі
500 грн/місяць

Молоковідсмоктувач Медела Свінг - сама нова модель в лінійці тонометрів преміум-класу Medela. У молокоотсос Медела Свінг використовується революційна технологія двофазного зціджування (імітація смоктання грудей немовлям). Ви можете використовувати Medela Swing ™ як для епізодичного, так і для регулярного зціджування. Молоковідсмоктувач Свінг сприяє тривалого підтримання лактації. При проблемах, пов'язаних з прикладанням до грудей, або інфекціях молочної залози Swing просто незамінний. Swing має високу ефективність, стильним дизайном, компактністю та простотою у використанні. Модель Swing практично безшумна.

Смартсоска Calma від Medela була розроблена на основі ретельно проведених досліджень. Ці дослідження показали, що з системою Calma Ваша дитина може підтримувати навички смоктання, отримані під час годування грудьми. Для дитини грудне вигодовування - це завжди найкращий і найкорисніший спосіб годування. Однак якщо Вас немає поруч з малям, Calma стане відмінною альтернативою, полегшить процес годування Вашої дитини і не буде перешкоджати грудному вигодовуванню.

Переваги Медели Свінг:
ефективний і безшумний - створений на основі інноваційної технології двофазного зціджування
оптимальний для повсякденного використання - легкий (230 р. без батарейок) і невеликого розміру
зручний - легкий у використанні, зручно розбирати і мити; працює як від мережі (адаптер входить в комплект), так і від алкалінових батарей (1,5 V)
стильний - елегантна форма і принципово новий дизайн молокоотсоса.

Переваги смартсоски Calma:
З материнських грудей молоко не тече саме собою. Те ж саме стосується і системи Calma. Дитина вже знає, що для отримання молока йому доведеться потрудитися. Система Calma допоможе малюкові користуватися вже наявними навичками смоктання. Щоб сприяти просуванню молока, дитині потрібно створити вакуум. Під час грудного вигодовування молоко надходить тоді, коли в роті дитини створюється найвища ступінь вакууму. У цей час мову дитини знаходиться в самій нижній точці, і ротом він втягує сосок. Те ж саме відбувається при використанні смартсоскі Medela Calma.
У Вашої дитини є власний ритм смоктання, він зупиняється для ковтання і дихання. При використанні Calma дитина може їсти і зупинятися у відповідності зі своїм природним ритмом. Це допомагає уповільнити годування, заспокоїти і розслабити дитини під час і після годування.
Calma не протікає! Ви можете перевернути пляшку, але з неї все одно не буде капати. Дитині потрібно створити певний вакуум, щоб отримати молоко. Однак з пляшечки може просочитися трохи молока в кінці годування, якщо дитина кидає соску до того, як порція молока надходить з пляшечки
Наші партнери


Ми у Facebook


Ми в Instagram
Логин: (регистрация? Пароль (забыл?):