Мобіль "Веселі звірята" Fisher PriceПрокат 250 грн/місяць

Музична іграшка для новонароджених (від 0 місяців)

Подаруйте новонародженому музичну карусель на ліжечко Веселі звірята, а малюк подарує мамі дитячий сміх і хвилини свободи!

Веселі звірята - перші друзі Вашого малюка. З самого народження дитина буде насолоджуватися приємними звуками і забавними іграшками!

Швидка збірка мобіля
За допомогою зручного тримача мобіль просто, швидко і надійно кріпиться до будь дитячому ліжечку, і, лежачи в ній, малюк буде споглядати не порожній стелю, а красиву карусельку з веселими звірятами та засинати під приємні убаюкивающие мелодії.

Яскраві м'які іграшки
На 3-х кольорових абажурчікі-парасольках (рожевий, блакитний і салатовий) на шнурочках підвішені тканинні двох'ярусні дзвіночки і м'які іграшки: зайчик, конячка і качечка. Всі звірятка мають різні кольорові елементи - малюкові є що розглядати! Така велика кількість кольорів допомагає дитині розвивати візуальне сприйняття і насичує його внутрішній світ яскравими фарбами. М'які іграшки-тваринки мама може відв'язати з парасольок мобіля щоб випрати, дати малюкові пограти або підвісити до розвиваючого килимка.
При включеному режимі мобіль обертається навколо своєї осі з помірною швидкістю, і в полі зору дитини потрапляє то одна, то інша іграшка. Додаткові маленькі фігурки (кружечки, квадратики, зірочки) при русі мобіля красиво перекочуються вгору-вниз. Стежачи за рухливими «веселими звірятами», малюк буде фокусувати погляд то на що наближаються іграшках, то на більш віддалених від нього - це хороша зарядка для очей малятка!
Внутрішня сторона парасольок розфарбована чорно-білими смугами. Під час обертання малюк буде спостерігати зачаровує ефект смугастої «воронки». Чорно-білі малюнки допомагають дітям фокусувати погляд і визначати межі в переходах кольорів.

3 приємні мелодії: звуки природи, Бах і Моцарт. Загальний час звучання мелодій 20 хвилин
У підставі мобіля на музичному блоці (на пульті управління) є важільці для включення музики і регулювання гучності. Всього 3 положення - тихо, голосно, гучність було вимкнуто. «Веселі звірята» красиво вальсують під класичні твори Баха, Моцарта і убаюкивающие звуки природи. Загальна тривалість звучання музики - 20 хвилин. Ви можете включати мелодії в будь-якій послідовності або вибрати одну, найбільш вподобану маленькому любителю класики. Всі композиції дуже гарні, спокійні і гармонійні. Вони сприяють зміцненню нервової системи малюка і розвитку його естетичного смаку.

Нічник
З віконця музичної шкатулочки визирає весела фактурна конячка - це маленький каганець, з яким малятку буде нестрашно спати вночі, а мамі - легко спостерігати за сном малюка. Нічничок має приємний блакитний вогник, який при русі іграшок створює цікаві відблиски на стелі. Світильник може працювати самостійно або в поєднанні з будь-якої з мелодій.

7 режимів роботи
Завдяки простій і зручною системою управління, Ви можете налаштувати режим роботи мобіля:
- Обертання каруселі під музику з нічником
- Безшумне обертання каруселі (без музики і нічника)
- Обертання каруселі під музику (без нічника)
- Безшумне обертання мобіля з ночнічком (без музики)
- Тільки програвання музики (без обертання і нічника)
- Тільки світло нічника (без музики і обертання мобіля над ліжечком)
- Програвання заколисувала мелодій і світло нічника без обертання карусельки
Читаючи режими роботи мобіля Веселі Звірята, Ви, напевно, заплуталися, але система управління дуже проста!

В цілях безпеки після 5 місяців рекомендується вийняти з музичного блоку верхню конструкцію мобіля. Музичний блок з ночнічком можуть залишатися в ліжечку дитини, поки йому буде цікаво слухати музику Баха, Моцарта і звуки природи.