Манеж CARRELLO CUBO » Поиграйка-прокат


Головна


Про нас


Контакти


Оплата і Доставка


Знижки, умови прокату


Відгуки

МанежіМанеж CARRELLO CUBO

Добавил admin | 30-06-2018, 17:29 | Мнений: 0 | Заглянули 388

 

Манеж CARRELLO CUBO

 

Прокат 300 грн/місяць

150 грн/тиждень

200 грн/2 тижні

 

Манеж для дитини - відмінна майданчик для маленького непосиди. Посадивши дитину в ігровій манеж батьки можуть зайнятися своїми справами, відійти в сусідню кімнату. У манежі малюк може повзати, грати, підніматися на ніжки, завдяки причіпним кільцям і робити свої перші кроки.

 

Дитячий манеж має надійну і стійку конструкцію, яка швидко і компактно складається, що дозволяє брати його в поїздки, відпустку, на дачу, на море. Є дорожня сумка.

 

Коли дитина підросте, зможе користуватися дверцятами на замку (бічний лаз). Це його порадує, адже він зможе самостійно забиратися і вилазити.

 

Металева конструкція, є пластикові деталі (кути, закруглені). Сам манеж ганчір'яний. Тканина добре миється. Жорстке дно.

 

 

Відмінний манеж CARRELLO Cubo CRL-11602 порадує будь-якого малюка. У ньому дитина зможе повзати, грати, підніматися на ніжки, завдяки причіпним кільцям і робити свої перші кроки. Цей манеж практичний і надійний, зроблений з якісних матеріалів і має жорстке дно. До того ж він досить просторий. У ньому грамотно продумана безпеку, всі чотири кути захищені накладками, які не дадуть малюкові поранитися. Стійкі ніжки виключають можливість манежу перевернутися. Прозорий матеріал бічних стінок дозволять мамі спостерігати за дитиною і добре пропускають світло, а компактні розміри в складеному вигляді допоможуть при транспортуванні або заховати в будь-яке місце.


Розмір в розкладеному вигляді, см. 100х100х65

Розмір в складеному вигляді, см. 23х23х90

Вага, кг. 9.5
Наші партнери


Ми у Facebook


Ми в Instagram
Логин: (регистрация? Пароль (забыл?):