Розвиваючий килимок Fisher-Price Джунглі » Поиграйка-прокат


Головна


Про нас


Контакти


Оплата і Доставка


Знижки, умови прокату


Відгуки

Розвиваючі килимки Розвиваючий килимок Fisher-Price Джунглі

Добавил admin | 31-07-2012, 01:43 | Мнений: 0 | Заглянули 2590

'Розвиваючий'Розвиваючий'Розвиваючий

ПРОКАТ
200 грн/місяць


Фірма Fisher Price пропонує шикарний ігровий і розважальний комплекс для Вашого малюка. Комплекс розрахований на дітей з народження, обмежень по вазі тут немає.
Він є м'яким зручним килимком з барвистим малюнком лісової полянки з квіточками і метеликами, над яким розташовані ігрові дуги. У центрі - над головою малюка розташовується плоский мобіле - відтворювач дитячих мелодій, звуків і світлових ефектів.
На дугах висячі м'які іграшки, виконані в тематиці тропічного лісу. Гра дитини буде захоплюючою і цікавою, адже іграшки - не лише розважальні, але і розвиваючі!
Їх так приємно розглядати, чіпати, теребити і гойдати, навіть пробувати на смак. Метелик, папужка, слоненя, тропічні пташки, мавпочка, маленьке безпечне люстерко, навіть великий м'який жираф, який знаходиться в одному з кутів килимка, - у усіх різні кольори і розміри. У слоника в животику схований сюрприз: декілька різноколірних намистинок, які чудово торохтять.
Згверху в мобіле 2 метелики і лампочки, метелики крутяться, лампочки горять і грає музика. Іграшки видають різні звуки.
Іграшки допомагають розвинути зорове сприйняття, відчуття фактури і форми, а так само дрібної моторики пальців. Очки малюка стежать за частинами, що обертаються і рухаються, що добре розвиває уважність. Іграшки легко знімаються, їх можна брати з собою на прогулянку або в ліжечко. Усі тропічні тварини виконані з м'якого текстилю, пласмаси і високоякісного фактурного пластика, їх можна розвісити по усьому комплексу, як вам буде зручно. Іграшки так само легко пересуваються по всьому комплексу, для цього є спеціальні кріпильні пересувні колечка.
Тут і мелодії, і звуки тропічного лісу, і світлові ефекти! Різноманітні мелодії тривають близько 20 хвилин кожна.
Живлення: 3 батареї типу З(LR14) .
Розмір килимка 80 x 100 смНаші партнери


Ми у Facebook


Ми в Instagram
Логин: (регистрация? Пароль (забыл?):