Заколисуючий центр Fisher-Price "Зірочка" » Поиграйка-прокат


Головна


Про нас


Контакти


Оплата і Доставка


Знижки, умови прокату


Відгуки

Заколисуючі центри, гойдалкиЗаколисуючий центр Fisher-Price "Зірочка"

Добавил admin | 19-03-2013, 12:39 | Мнений: 0 | Заглянули 1896
'Заколисуючий


прокат 350 грн/міс


Заколисуючий центр Starlight Papasan від Fisher - price можна використовувати від народження до того моменту, коли дитина навчитися сидіти самостійно або досягне ваги 11.5 кг
Особливості моделі : * гойдання в двох напрямах: вправо-вліво і вперед-назад; * шість швидкостей гойдання; * 8 колискових і 8 веселих мелодій, в тому числі звуки природи; * купол з ніжними світловими проекціями; * мобіль з трьома плюшевими іграшками; * знімний лоток; * 2-позиційна спинка; * триточковий ремінь для максимальної безпеки; * регулювання рівня гучності; * дуже м'яке і затишне сидіння, виготовлене з високоякісних матеріалів з м'яким підголовником для максимального комфорту; Для дітей від народження до 11.5 кг На м'якому і затишному сидінні гойдалок дитина відчуватиме себе так само безпечно, як на руках у мами. Над головою дитини встановлена карусель з кольоровими іграшками і проектором. Карусель грає заспокійливі мелодії. Звук можна відключити. Проектор показує прекрасні зірки.Режим погойдування в двох напрямах, вперед-назад і з одного боку в інший(як класична колиска) Ви можете регулювати швидкість гойдання : 6 швидкостей. Спинка сидіння регулюється в 2-х положеннях. Триточковий ремінь - гарантія безпеки дитини. Панель сидіння має іграшки для розвитку психомоторних здібностей дитини.
Колиска працює на чотирьох батареях (не включається) " D", в упаковку включається з колискою адаптер АС а також працює від мережі.

Наші партнери


Ми у Facebook


Ми в Instagram
Логин: (регистрация? Пароль (забыл?):