Гарантія чистоти

Всі дитячі товари, які ви забираєте проходять двоступеневу систему очищення.

1. Обов'язкова обробка антибактеріальним засобом Аноліт "КРИСТАЛ".

- Аноліт Кристал - це універсальний засіб для дезінфекції та стерилізаціі будь-яких об'єктів. Володіє високими миючими властивостями. Високоефективний при всіх бактеріальних, вірусних та грибкових інфекціях, при цьому безпечний для людини і тварин. Знищує всі неприємні запахи в повітрі і на різного типу поверхнях.

- Це ефективний і безпечний засіб для дезінфекції іграшок, обробки килимових покриттів, підлоги в дитячих кімнатах і т.д. Абсолютно не шкідливий, екологічно безпечний, не викликає алергічних реакцій. Не потребує змивання.

Аноліт Кристал є екологічно чистим засобом, так як,не залишає слідів після обробки об'єктів, а діючі речовини препарату повністю мимовільно розкладаються до слабомінералізованої води.

«Аноліт КРИСТАЛ» дозволений для застосування МОЗ України. (Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи №05.03.02-04 / 49116 від 17.05.2011).

Засіб для очищення та дезінфекції дитячих іграшок - Аноліт Кристал ви можете купити в нашому прокаті дитячих товарів та іграшок.

2. Дезінфекція кварцовою лампою.

- Вбиває віруси, бактерії, мікроби, цвіль, грибки, дріжджі, спори та інші інфекційні мікроорганізми. Мікроорганізми гинуть від поглиненої дози ультрафіолетового випромінювання, що призводить до руйнування їх молекул ДНК.

- Знищує віруси грипу всіх видів!

- Знезаражує предмети і поверхні від бактерій!


Ви отримуєте іграшки чистіше і безпечніше, ніж з магазину!