Дивовижний будиночок Little Tikes » Поиграйка-прокат


Головна


Про нас


Контакти


Оплата і Доставка


Знижки, умови прокату


Відгуки

Розвиваючі будинки та палаткиДивовижний будиночок Little Tikes

Добавил admin | 25-01-2016, 23:33 | Мнений: 0 | Заглянули 524

 

Дивовижний будиночок Little Tikes

 

Прокат 300 грн/місяць

Цей чудовий будиночок зроблений з міцного пластику методом відцентрового лиття. Безпечна, міцна ігрушка.Легко і без будь-яких інструментів ігровий центр трансформується в двосторонній ігровий центр з нескінченними можливостями для ігр.Інтерактівная знімна двостороння ігрова панель, в якій є: дзеркало, навчальні годинник, вбудовану брязкальце, рухливі забавні жучки і телефон, що розмовляє на трьох мовах. Розмір іграшки: довжина - 910 мм, ширина - 220 мм, висота - 460 мм.Опісаніе:

 

 

 

Пізнаємо навколишній світ граючи!

 

 

 

Привабливий розвиваючий центр «Чарівний будиночок» стане відмінною ігровим майданчиком для вашої дитини.

 

 

 

Інтерактивна двостороння ігрова панель включає три стеночки з вікном, навчальними годинами, жолобом для м'ячів, телефоном, разговаривающим на трьох мовах, і іграшки, які можна переставляти. Сам центр легко трансформується (без інструментів!) Як в закриту, так і у відкриту ігровий майданчик

 

Розважаючись, юний дослідник зможе спостерігати за навколишнім світом в телескоп, збирати сортер, представлений у вигляді поштової скриньки, грати на піаніно, кидати кульки крізь вікно зі ставним підвіконням і проробляти ще безліч різних забав.

 

«Чарівний будиночок» легко збирати, трансформувати і зберігати.Наші партнери


Ми у Facebook


Ми в Instagram
Логин: (регистрация? Пароль (забыл?):