Автокрісло Cybex Solution X » Поиграйка-прокат


Головна


Про нас


Контакти


Оплата і Доставка


Знижки, умови прокату


Відгуки

АвтокріслаАвтокрісло Cybex Solution X

Добавил admin | 15-01-2020, 13:23 | Мнений: 0 | Заглянули 127

 

Автокрісло Cybex Solution X

 

Проккат 600 грн/місяць

300 грн/тиждень

Автокрісло Solutіon X

Автокрісло CYBEX Solution X отримало високі оцінки провідною організацією незалежних споживачів Німеччини Stiftung Warentest і отримала безліч нагород від найвідоміших Європейських споживчих випробувальних установ.

- Запатентований підголовник

- Лінійна система бокового захисту (L. S. P. System)

- 11 позицій регулювання висоти підголівника

 

На додаток до запатентованому 3-хпозиционному підголівнику, який запобігає голову дитини від сильного нахилу вперед навіть під час сну, Лінійна система бокового захисту (LSP System) поглинає енергію бокового удару на самій ранній стадії і захищає чутливу голівку і плечову зону. 

 

3 положення нахилу підголівника

3 положення нахилу підголівника запобігають сильний нахил вперед голови дитини під час сну.

Запатентований CYBEX регульований підголовник гарантує оптимальний захист при бічному ударі. Ця революційна технологія безпечно зрушує точку рівноваги голови дитини трохи назад і захищає його від падіння вперед, коли дитина спить. У разі бічного удару чутлива голова дитини залишається поза зоною ризику сидіння, забезпечуючи оптимальний захист. Крім того наш запатентований 3-позиційний підголовник пропонує більш зручне положення для сну і для безпечного і спокійного подорожі.

 

L. S. P. Система

Лінійна система бокового захисту (L. S. P. Система) забезпечує більшу безпеку при бічних зіткненнях.

Лінійна система бокового захисту (L. S. P. Система) систематично поглинає силу бокового удару шляхом лінійного реагування, завдяки наявності бічних протекторів плечей та голови. У той же час кінетична енергія тіла при зіткненні поглинається на самій ранній стадії і голова дитини займає безпечне положення.Наші партнери


Ми у Facebook


Ми в Instagram
Логин: (регистрация? Пароль (забыл?):